Założyciel

Alicja Szafirska

Założycielem Instytutu Sztuki Zdrowia jest mgr farm. Alicja Szafirska, która ukończyła studia farmaceutyczne na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym (dawniej Akademia Medyczna). Już od czasu studiów, naturalne metody wspierania organizmu były Jej pasją. Swoją wiedzę poszerzała na studiach z zakresu dietetyki Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego oraz uczęszczając na liczne szkolenia i kursy w dziedzinie medycyny naturalnej i dietoterapii.

Jest członkiem: Polskiego Towarzystwa Przyjaciół Św. Hildegardy, Polskiego Towarzystwa Zielarzy i Fitoterapeutów oraz Polskiego Towarzystwa Dobrej Praktyki Klinicznej.

W Instytucie Sztuki Zdrowia pragnie propagować szeroko pojętą profilaktykę zdrowotną, łącząc wiedzę opartą o pradawne metody naturalne i zasady zdrowego odżywiania, ze współczesnymi osiągnięciami w dziedzinie biofizyki, fizyki kwantowej i nauk medycznych.

Misja

Naszą misją jest pomoc każdemu, kto poszukuje skutecznych sposobów działania zmierzających do poprawy lub utrzymania dobrego stanu zdrowia w stale zmieniającym się środowisku.

W ramach naszej działalności proponujemy

Diagnostykę i terapię

W oparciu o profesjonalny, certyfikowany sprzęt oraz wiedzę z zakresu medycyny naturalnej.

Dietetykę

Na bazie indywidualnie dobieranych programów żywieniowych uwzględniających całościowe potrzeby organizmu.

Edukację

W oparciu o złote reguły, których stosowanie pomaga przywrócić harmonię życia.

Współpraca

Polskie Towarzystwo Przyjaciół Św. Hildegardy
Kolorowy Świat Urody
MRmed Stomatologia Dziecięca